Kurumsal

BST Betonstar

Her yıl hızla büyüyen beton pompa sektörüne, orijinal ve kaliteli yedek parça temin etmek amacıyla 2008 yılında kurulan BST Betonstar, geçen süreçte dünya ve Türkiye’de sektörünün en büyük yedek parça firmalarından biri olmayı başarmıştır.

BST Betonstar, İstanbul’da bulunan 6.500 metrekarelik fabrikasında, ekonomik, güvenli ve kaliteli yedek parçaları, otuz yıllık uzmanlığa sahip mühendis ve teknisyenleri ile üretiyor. İleri teknolojiye sahip tam otomatik ve robotik makinalar kullanarak uluslararası standartlarda üretim yapan BST Betonstar, ürettiği parçaları 50’den fazla ülkeye ihraç ediyor.

Putzmeister ve Schwing gibi markaların da beton pompa yedek parçalarını imal eden BST Betonstar, 3.500’den fazla üründen oluşan zengin stoğunun bir kısmını da ithalat yaparak sağlıyor. BST Betonstar’ın başlıca tedarikçileri arasında; Bosch Rexroth, Hydac, Hawe Hydraulic, Bucher Hydraulic bulunuyor.

Misyonumuz

Geniş ürün gamımızla müşterilerimizin yedek parça taleplerini; uygun fiyatlı, sürdürülebilir ve yüksek kaliteli ürünlerle en iyi ve en hızlı şekilde karşılamak.

Vizyonumuz

Dünya genelinde beton pompa yedek parça denilince ilk akla gelen firma olmak ve çalıştığımız pazarlarda müşteriler tarafından en çok tercih edilen marka olup, ürün yelpazemizi her geçen gün kaliteyle birlikte artırmak.

X
× Whatsapp